POMOC DLA SŁAWKA

31.12.2023

KOLEŻANKI I KOLEDZY

zwracam się z ogromną prośbą i apelem o pomoc dla naszego Kolegi, który z nami pracował - Sławka .

Sławek jest od długiego czasu chory, rozpoznanie: Nowotwór złośliwy jamy ustnej oraz rak płaskonabłonkowy dziąsła dolnego strony lewej, obecnie jest na rencie. Nie będę opisywał jak długa już jest jego walka o zdrowie i ile sił i finansów na to poświęcił, wszystko to jest dostępne zarówno w dokumentacji ZFŚS jak i na stronie założonej zbiórki:

https://pomagam.pl/8ywgbp?fbclid=IwAR1FlingRp1mBAXwGcfJQzV7OeSOwyMzUNsxl1AjPJ_9zLqHQ57hs416uqQ

Ponieważ cena zabiegu operacyjnego, na który został zakwalifikowany to kwota: 180 650,00 zł, która jest dla Niego i jego najbliższych kwotą nieosiągalną to Sławek i jego najbliżsi szukają ratunku wszędzie.

Dzięki zaangażowaniu najbliższych, koleżanek i kolegów z pracy, znajomych i zupełnie obcych osób, siłą Facebooka w zaledwie kilka dni udało już się uzbierać ponad 45 tyś zł jednak to nie wystarczy a czasu zostało bardzo niewiele, bo proponowany termin zabiegu to 29.01.2024 r

W imieniu Sławka oraz jego najbliższych serdecznie proszę o wsparcie finansowe i pomoc w rozpowszechnianiu zbiórki zarówno wśród Przewodniczących Organizacji Podzakładowych i wszystkich Członków NSZZ ,,Solidarność” w całej PSG sp. z o.o.

Z góry gorąco dziękuję za wszelką okazaną pomoc i wsparcie.

Bogdan Lasota Przewodniczący NSZZ Solidarność Organizacji Podzakładowej w Łodzi

 

58 325 80 05 zbigniew.matuszewski|psgaz.pl| |zbigniew.matuszewski|psgaz.pl