06 -08.X.2021r Knybawa_Zakładowe Zebranie Delegatów NSZZ Solidarność w Polskiej Spółce Gazownictwa

09.10.2021

W dniach 6 -8 października 2021 w Knybawie odbyło się Zakładowe Zebranie Delegatów NSZZ Solidarność w P.S.G.

Kolega Zbigniew Dariusz Matuszewski Przewodniczący Komisji Zakładowej NSZZ Solidarność przedstawił obszerne sprawozdanie z działalności Komisji Zakładowej za miniony okres.

Kolega Andrzej Gawłowski Przewodniczący Komisji Rewizyjnej przedstawił sprawozdanie z działalności Komisji Rewizyjnej oraz z kontroli finansowej Organizacji.

Delegaci jako najwyższa władza Związku, podjęli ważne decyzje dla przyszłości członków Związku w negocjacjach z Pracodawcą. Przegłosowano także uzupełnienie Komisji Zakładowej o nowych członków, którzy zastąpią kolegów odchodzących na emeryturę.

Gośćmi na Zakładowym Zebraniu Delegatów byli; członek Zarządu PSG pan Marian Żołyniak, dyrektor Departamentu Zarządzania Zasobami Ludzkimi  pani Agnieszka Wieliczko i Z-ca Dyrektora Departamentu Zarządzania Zasobami Ludzkimi pani Dominika Danielczyk-Wycik.

Zdjęcia dostępne są w zakładce Galeria.

58 325 80 05 zbigniew.matuszewski|psgaz.pl| |zbigniew.matuszewski|psgaz.pl