Wycieczka naszych seniorów członków Związku NSZZ Solidarność Organizacji Podzakładowej w Gdańsku

08.09.2019

W dniu 07.09.2019r odbyła się wycieczka naszych seniorów; emerytów i rencistów - członków Związku Organizacji Podzakładowej NSZZ Solidarność przy Oddziale Zakład Gazowniczy w Gdańsku do  Św. Lipki ; Reszla i "Wilczego Szańca" w Kętrzynie. Organizacją i przygotowaniem wyjazdu zajęła się kol. Hanna Kujawińska, która była także opiekunem wycieczki.  Udział w wycieczce seniora członka Związku był bezpłatny (pokrywany przez Komisję Podzakładową w Gdańsku), natomiast osoba toważysząca pokrywała pełną odpłatność.  Wyjazd był wcześnie rano o godz 6.00 powrót ok godz 20.00.  Grupa zwiedziła: Sanktuarium Maryjne w Św. Lipce, zamek w Reszlu, kościół i wieżę w Reszlu. Następnie udano się autokarem do Kętrzyna. Tam po posiłku grupa wraz z przewodnikiem zwiedziła "Wilczy Szaniec" - kwaterę wojenną Adolfa Hitlera. Pogoda dopisała, humory także. Wieczorem wszyscy bezpiecznie powrócili do Gdańska.

Zdjęcia z wycieczki dostępne są poniżej i w zakładce Galeria

58 325 80 05 zbigniew.matuszewski|psgaz.pl| |zbigniew.matuszewski|psgaz.pl